Trainingen Texel'94 2017-2018

Texel (senioren) beginnen op donderdag 17 Augustus (20:00 uur) met de eerste training.

De trainingen van de overige elftallen beginnen in week 35 (vanaf maandag 28 augustus)

Het is mogelijk dat trainers/begeleiders hiervan afwijken.Zij nemen dan zelf contact op met het

betreffende elftal.(team)

 

 Trainingen Texel'94  2017-2018 1-aug      
Elftal dag V Tijd trainers trainers trainers trainers
Senioren Dinsdag A 20:00-21:30 M.Ris      
Senioren Donderdag A 20:00-21:30 M.Ris      
Senioren 2       M.Koorn      
O19-1 Dinsdag A2 18:30-20:00 N Kremer      
O19-1 Donderdag T 19:30-21:00 N Kremer      
               
O17-1 Maandag T 16:30-18:00 A.Griffioen      
O17-1 Donderdag A 16:30-18:00 A.Griffioen      
O17-2 Maandag T 19:00-20:30 R.Daalder B Ipenburg    
O17-2 Donderdag A2 18:30-20:00 R.Daalder      
O17-3 Woensdag A 19:00-20:30 A. Kiltz      
O15-1 Maandag A2 17:15-18:30 G.Pansier      
O15-1 Woensdag A2 16:00-17:15 G.Pansier      
O15-2 Maandag A2 18:45-20:00 R.Beijert N de Bloois R Zwetsloot T vd Brink
O15-2 Woensdag T 18:45-20:00 R.Beijert N de Bloois R Zwetsloot T vd Brink
O14-1 Maandag A 16:00-17:15 G.Pansier      
O14-1 Woensdag A 16:00-17:30 M.Ris      
O14-2 Woensdag A 18:00-19:30  H.Coot      
O13-1 Maandag T 17:00-18:00 R Verstraaten      
O13-2 Dinsdag T 18:30-19:30 J W Boon R v Sambeek    
O13-3 Dinsdag T 18:30-19:30 M Segers      
O12-1 Maandag A 16:45-18:00 M de Veij J Brouwer    
O12-1 Woensdag T 17:30-18:30 M de Veij J Brouwer    
O12-2 Maandag A 16:45-18:00 J Brouwer M de Veij    
O12-2 Woensdag T 16:30-17:30 J Brouwer L Brouwer    
O13-1 Woensdag A 17:15-18.15 G.Pansier      
G-Team Maandag A 18:30-19.45 K vd Berg M.Maat    
               
O11 Dinsdag T 17.15-18.15 J.Brouwer L.Eelman H.Witte E.Polderman
        M.Keyzer      
               
O9 Donderdag T 17:15-18:15 J.Brouwer P.Pronk P.Scholte S.Boom
               
               
O7 Woensdag T 14:00-15:00 S.Boom J.Brouwer    
               
Dames 1 Donderdag T 19:00-20:30 R.Guldemond    
MO17-1 Donderdag A 18:30-20:00 V.Maat      
               
E/D Keeper ??     I Huizinga      
C Keeper ??            
A/B Keeper ??     D Schouwstra      
    A= A-veld        
    T= Trainingsveld